Co je u mě nového?

Stránky ambulance přes léto doznaly mnoha změn, i když se zdánlivě nic nedělo.

Veškeré informace, nápady, doporučení, články najdete na www.brejlova.cz.

První stránku jsem rozdělila na provozní záležitosti, pak přicházejí informace o e-bookách a knihách, hned pod nimi najdete specializované oblasti, o kterých rodiče často potřebují víc vědět: poruchy autistického spektra, speciálně-pedagogická centra, raná péče. Nechybějí ani odkazy na další pomoc, tedy psychiatrickou, psychologickou.

Jsem ráda, že mohu odkazovat na logopedické stránky Mgr. Martiny Kolmanové: www.logopediesusmevem.cz. Nabízí on-line kurz pro předškoláky!

V blogu jsem založila rubriku BYLINKY, protože nám prostě fungují. Mou oblíbenou je firma ENERGY, s ní mám letité zkušenosti.

Do sbírky přibyl druhý e-book o vývojových poruchách řeči. Podklady jsem sbírala roky, zkušenosti a příběhy rodičů také. Moc tedy doufám, že e-book přinese rodičům důležité informace, příběhy podněty, doporučení.

A další v řadě bude e-book o nejčastějších výchovných strastech a starostech, s nimiž se v ambulanci setkávám a které s rodiči řešíme. Na psaní se hodně těším, protože první změny začínají být vidět velmi brzy.

„Jako klinická psycholožka pomáhám rodičům překonávat vývojové, psychické i emoční obtíže dětí; efektivně zvládat výchovu rozumem i srdcem.“ Příběh o mně si přečtěte tady >>