Objednání

Dotazník pro MŠ

Jak se objednat? 

Vzhledem k povaze spolupráce s klienty zastávám názor, že je důležité, aby klienti věděli, že mají pro sebe vyhrazený nerušený čas a prostor. Proto je nezbytné, abyste se na sezení, konzultaci či vyšetření předem objednali.

Doporučuji vám, abyste se na kontrolní vyšetření objednávali s předstihem tří měsíců.
Stejná lhůta je i pro nová objednání – pokud není aktuální kapacita ambulance naplněná.

Opět nemohu objednávat nové klienty, kteří jsou pojištěnci 201 – Vojenské zdravotní pojišťovny. Pojišťovna 201 ambulanci od 1. 1. 2021 znovu nastavila limit, který stanovuje maximální úhradu za péči o klienty během měsíce, takže nemohu pružně reagovat na potřeby svých klientů. Kontaktovala jsem pojišťovnu 201 s informací, že pokud bude trvat na limitech, spolupráci s ní k 31. 12. 2021 ukončuji. Ostatní pojišťovny podobným způsobem péči o své pojištěnce neomezují. 

Objednání:

 • e-mailem na dagmar(zavináč)brejlova.cz.
  Potřebuji vědět, jak se dítko jmenuje, kolik je mu let, jaké vyšetření potřebujete (jaké má dítko potíže), potřebuji i telefonický kontakt na rodiče pro případ nouze.
 • telefonicky na tel. 607 575 073
 • osobně na adrese Primáře Kareše 405, 1. patro

Objednání ani přeobjednání není možné prostřednictvím textových zpráv, tato forma je vyhrazena pouze omluvě ze sezení či vyšetření.

 

Doplnění pro váš klid:

 • Nepřijmu-li hovor, probíhá vyšetření, které není žádoucí přerušovat, či naléhavá situace, občas mám i volno jako každý z nás.
 • Vzhledem k vysokému počtu klientů nejsem každý den časově schopna reagovat na nepřijaté hovory (neberte si to, prosím, osobně). Budu ráda, když zavoláte druhý den, pokud se neozvu.
 • E-mailem je dobré se objednávat, máte-li možnost reagovat do druhého dne, abychom neblokovali nabízené časy pro další zájemce.
 • Při osobním objednání, prosím, počítejte s tím, že se vám při probíhajícím sezení nemůžu věnovat déle než pár minut. Stejný ohled budu brát na vás při vašem sezení.

Nemůžete-li se dostavit na vyšetření/sezení, prosím vás o co nejdřívější přeobjednání nebo zrušení termínu, abych jej mohla nabídnout ostatním klientům.

Rušení termínů na poslední chvíli prodlužuje čekací doby všem.

Klienti, kteří bez omluvy nepřijdou na vyšetření či terapeutické sezení, musejí počítat s tím, že při zájmu o další spolupráci budou zařazeni na konec čekací listiny. Čas nás všech má stejnou hodnotu.

Ceník výkonů nehrazených zdravotní pojišťovnou:

 • Psychologické vyšetření při vlastní úhradě – 5 000 Kč
 • Konzultace mimo zdravotní pojištění – 950 Kč/h

Ambulance nemá uzavřeny smlouvy s pojišťovnami pro akutní péči pro nerezidenty České republiky.

 

Ochrana osobních údajů – GDPR: podrobné informace o ochranně osobních údajů a o informovaném a poučeném souhlasu najdete zde.