Objednání

Dotazník mateřská škola

Dotazník základní škola

Změna systému objednávání – nové i stávající klienty stále objednávám tři měsíce předem, ale nejprve si zájemce eviduji, pak cca měsíc před samotným vyšetřením navrhuji konkrétní termín, tj. již se ozvu rodičům/klientům sama. 

Jak se objednat? 

Vzhledem k povaze spolupráce s klienty zastávám názor, že je důležité, aby klienti věděli, že mají pro sebe vyhrazený nerušený čas a prostor. Proto je nezbytné, abyste se na sezení, konzultaci či vyšetření předem objednali.

Doporučuji vám, abyste se na kontrolní vyšetření objednávali s předstihem tří měsíců.
Stejná lhůta je i pro nová objednání – pokud není aktuální kapacita ambulance naplněná.

 

Objednání:

 • e-mailem na dagmar(zavináč)brejlova.cz.
  Potřebuji vědět, jak se dítko jmenuje, kolik je mu let, jaké vyšetření potřebujete (jaké má dítko potíže), potřebuji i telefonický kontakt na rodiče pro případ nouze.
 • telefonicky na tel. 607 575 073
 • osobně na adrese Primáře Kareše 405, 1. patro

Objednání ani přeobjednání není možné prostřednictvím textových zpráv, tato forma je vyhrazena pouze omluvě ze sezení či vyšetření.

 

Doplnění pro váš klid:

 • Nepřijmu-li hovor, probíhá vyšetření, které není žádoucí přerušovat, či naléhavá situace, občas mám i volno jako každý z nás.
 • Vzhledem k vysokému počtu klientů nejsem každý den časově schopna reagovat na nepřijaté hovory (neberte si to, prosím, osobně). Budu ráda, když zavoláte druhý den, pokud se neozvu.
 • E-mailem je dobré se objednávat, máte-li možnost reagovat do druhého dne, abychom neblokovali nabízené časy pro další zájemce.
 • Při osobním objednání, prosím, počítejte s tím, že se vám při probíhajícím sezení nemůžu věnovat déle než pár minut. Stejný ohled budu brát na vás při vašem sezení.

Nemůžete-li se dostavit na vyšetření/sezení, prosím vás o co nejdřívější přeobjednání nebo zrušení termínu, abych jej mohla nabídnout ostatním klientům.

Rušení termínů na poslední chvíli prodlužuje čekací doby všem.

S klienty, kteří bez omluvy nepřijdou na vyšetření či terapeutické sezení, ve spolupráci nepokračujeme. 

Ceník výkonů nehrazených zdravotní pojišťovnou:

 • Psychologické vyšetření při vlastní úhradě – 5 000 Kč
 • Konzultace mimo zdravotní pojištění – 950 Kč/h
 • Opakované vydání zprávy (např. při ztrátě) 250 Kč

Ambulance nemá uzavřeny smlouvy s pojišťovnami pro akutní péči pro nerezidenty České republiky.

 

Ochrana osobních údajů – GDPR: podrobné informace o ochranně osobních údajů a o informovaném a poučeném souhlasu najdete zde.