Objednání

Dotazník MŠ

Dotazník ZŠ

Dotazník SŠ

Jak se objednat? 

Vzhledem k povaze spolupráce s klienty zastávám názor, že je důležité, aby klienti věděli, že mají pro sebe vyhrazený nerušený čas a prostor. Proto je nezbytné, abyste se na vyšetření předem objednali.

Doporučuji vám, abyste se na kontrolní vyšetření objednávali s předstihem tří měsíců.
Stejná lhůta je i pro nová objednání – pokud není aktuální kapacita ambulance naplněná.

Nové dospělé klienty z kapacitních důvodů dlouhodobě nepřijímám. 

K objednání potřebuji vědět, jak se dítko jmenuje, kolik je mu let, jaké vyšetření potřebujete (jaké má dítko potíže), potřebuji i telefonický kontakt na rodiče pro případ nouze.

 

 

 

 

 

 

  • e-mailem na dagmar(zavináč)brejlova.cz
  • telefonicky na tel. 607 575 073
  • osobně na adrese Primáře Kareše 405, 1. patro                                          

Informace o profesní dráze a vzdělání najdete zde

Objednání ani přeobjednání není možné prostřednictvím textových zpráv, tato forma je vyhrazena pouze omluvě ze sezení či vyšetření.

Od 1. 1. 2024 nepřijímám nové klienty od Vojenské zdravotní pojišťovny (201), protože opět nastavuje finanční limit pro péči svých klientů. 

Doplnění pro váš klid:

  • Nepřijmu-li hovor, probíhá vyšetření, které není žádoucí přerušovat, či naléhavá situace, občas mám i volno jako každý z nás.
  • Vzhledem k vysokému počtu klientů nejsem každý den časově schopna reagovat na nepřijaté hovory (neberte si to, prosím, osobně). Budu ráda, když zavoláte druhý den, pokud se neozvu.
  • E-mailem je dobré se objednávat, máte-li možnost reagovat do druhého dne, abych neblokovala nabízené časy pro další zájemce.
  • Při osobním objednání, prosím, počítejte s tím, že se vám při probíhajícím sezení nemůžu věnovat déle než pár minut. Stejný ohled budu brát na vás při vašem sezení.

Nemůžete-li se dostavit na vyšetření/sezení, prosím vás o co nejdřívější přeobjednání nebo zrušení termínu, abych jej mohla nabídnout ostatním klientům.

Rušení termínů na poslední chvíli prodlužuje čekací doby všem.

S klienty, kteří bez omluvy nepřijdou na vyšetření či terapeutické sezení, ve spolupráci nepokračuji. 

Ambulance má uzavřené smlouvy o poskytování péče se všemi zdravotními pojišťovnami. 

 

Ambulance nemá uzavřeny smlouvy s pojišťovnami pro akutní péči pro nerezidenty České republiky.

 

Ochrana osobních údajů – GDPR: podrobné informace o ochranně osobních údajů a o informovaném a poučeném souhlasu najdete zde.

...